Informacija telefonu 8 (46) 41 00 27
Darbo laikas I-V 8:00-20:00 | VI 9:00-13:00
Title Image

Darbuotojų sąrašas ir kontaktinė informacija

Darbuotojų telefonai ir elektroninio pašto adresai 

 

Kab. Nr.

Vardas, pavardė

Kab. telef.  Nr.

El. paštas

Gydytojai

 

303

Aleksandras Slatvickis

31 13 85

aleksandras.slatvickis@kpsc.lt

110

Svetlana Baliūnienė

21 91 30

baliuniene@kpsc.lt

104

Lilia Slatvickaja

31 49 39

slatvickaja@kpsc.lt

310

Birutė Čėsnienė

34 48 47

cesniene@kpsc.lt

105

Svetlana Gaidienė

31 41 18

babas@kpsc.lt

103

Stanislava Grigorjeva

21 90 99

grigorjeva@kpsc.lt

106

Gabija Šimkevičienė

21 90 87

simkeviciene@kpsc.lt

106

Mantė Markevičiūtė

21 90 87

mante@kpsc.lt

109

Laura Maurušaitytė

45 51 81

laura.m@kpsc.lt

306

Darius Ereminas

34 09 44

ereminas@kpsc.lt

 

Medicinos slaugytojos

 

 

108

Gražina Kaupienė

21 91 12

grazina.kaupiene@kpsc.lt

110

Zinovija Kunicina

21 91 30

zina@kpsc.lt

 

Lina Dobrovolskienė

41 00 27

registratura@kpsc.lt

 

Airina Dailidonė

41 00 27

registratura@kpsc.lt

104

Tatjana Rumianceva

31 49 39

tatjana.rumianceva@kpsc.lt

105

Rima Lukošienė

31 41 18

rima.lukosiene@kpsc.lt

 

Greta Žlibinaitė

41 00 27

registratura@kpsc.lt

103

Aleksandra Biriukova

21 90 99

aleksandra.biriukova@kpsc.lt

109

Audronė Patarakienė

45 51 81

audrone.patarakiene@kpsc.lt

 

Psichologai

 

 

111

Ramunė Dedūrienė

47 01 61

deduriene@kpsc.lt

111

Žana Blaževičienė

47 01 61

zanna@kpsc.lt

305

Rasa Karalienė

27 75 44

karaliene@kpsc.lt

305

Ina Vasiulienė

27 75 44

vasiuliene@kpsc.lt

312

Aistė Šiukštienė

48 63 35

siukstiene@kpsc.lt

112

Greta Šidlauskaitė

8676 31907

greta.sidlauskaite@kpsc.lt

308

Vaida Figorienė

21 90 93

vaida.figoriene@kpsc.lt

311

Siga Radzevičiūtė

45 31 01

radzeviciute@kpsc.lt

307

Diana Ereminienė

41 08 45

diana.ereminiene@kpsc.lt

 

Socialiniai darbuotojai

 

 

102

Raimonda Šoparienė

31 41 12

raimonda@kpsc.lt

101

Rūta Šiaudvytienė

31 41 12

soc@kpsc.lt

101

Saulius Liekis

31 41 12

saulius@kpsc.lt

101

Danutė Martinkutė

31 41 12

danute@kpsc.lt

 

Administracija

 

 

309

Irena Vaitkienė

31 15 33

irena.vaitkiene@kpsc.lt

301

Rūta Kambaraitė

31 41 14

ruta@kpsc.lt

302

Birutė Morkūnienė

41 00 31

info@kpsc.lt

309

Regina Ignatovičienė

31 15 33

regina@kpsc.lt

 

 

Atnaujinta 2022-01-18

Šrifto didinimas