Informacija telefonu 8 (46) 41 00 27
Darbo laikas I-V 8:00-20:00
Title Image

Gydytojai psichiatrai

Klaipėdos psichikos sveikatos centre dirba ir kvalifikuotas paslaugas teikia gydytojai psichiatrai, vaikų ir paauglių gydytojas psichiatras.

Klaipėdos psichikos sveikatos centre aptarnaujami gyventojai, prisirašę prie visų Klaipėdos miesto pirminių sveikatos priežiūros centrų, išskyrus UAB „Nefrida“, UAB „Baltic Medics“, UAB „InMediCa“ ir UAB „Mano šeimos gydytojas“ klientus. Šios įstaigos  pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikia savarankiškai.

Gydytojai centre atlieka specializuotą sveikatos priežiūrą: psichikos sveikatos būklės tikrinimą, ligų diagnozavimą ir ligonių gydymą.

Siekiant užtikrinti kokybišką ir individualius poreikius atitinkantį gydymą, centre suteikiama gydytojo psichiatro apžiūra: visas psichikos būklės, gyvenimo būdo, socialinių duomenų, konsultacijų ir papildomų neurologinių tyrimų įvertinimas. Gydymo metu teikiamos kartotinės gydytojo psichiatro apžiūrios, verbalinis gydymas ir gydymo kurso koregavimas.

Gydytojai psichiatrai taip pat teikia paslaugas asmenims, kurie kreipiasi dėl profilaktinės sveikatos tikrinimo komisijos.

Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama komandoje kartu su gydytoju psichiatru dirbančio specialisto konsultacija.

Kreipiantis dėl gydytojo psichiatro paslaugų, siuntimas iš šeimos gydytojo nebūtinas. Būtina išankstinė registracija. Registruojama telefonu ar atvykus į Psichikos sveikatos centro registratūrą.

Dėl registracijos kreiptis telefonu: 8 (46) 41 00 27.

Lankantis VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centre psichologo konsultacijoms garantuojamas pateikiamos informacijos konfidencialumas

Norėdami susipažinti su gydytojais psichiatrais, spauskite čia.