Informacija telefonu 8 (46) 41 00 27
Darbo laikas I-V 8:00-20:00
Title Image

Klaipėdos krašto Alzheimerio ligos klubas „Atmena“

Klubas „Atmena“ yra savanoriškas Klaipėdos krašto gyventojų susivienijimas, jungiantis namų slaugytojus, medikus, socialinius darbuotojus bei kitus asmenis, besirūpinančius dementiškų ligonių problemomis.

Klubo veiklos tikslai ir uždaviniai yra padėti sergantiems demencijomis, jų šeimos nariams gyventi pilnavertį gyvenimą, aktyviai reikštis visuomenėje, siekti, kad sergantieji demencijomis ir jų artimieji gautų visapusišką informaciją apie ligą, jos diagnostikos ir gydymo būdus, kvalifikuotą medicinos pagalbą, gilinti visuomenės žinias apie Alzheimerio ligą ir kitas demencijas; organizuoti narių savitarpio pagalbą.

Siekiant įgyvendinti šiuos uždavinius klubas „Atmena“ organizuoja sergančiųjų bei juos prižiūrinčių asmenų savipagalbos grupių užsiėmimus, organizuoja šventes, grupinius užsiėmimus su psichologais, sveikatos ir sporto specialistais, lanko muziejus, nuolat ieško rėmėjų.

Klubo nariais gali būti Lietuvos Respublikos piliečiai ir užsieniečiai, nuolat gyvenantys Lietuvos Respublikoje, kuriems yra sukakę 18 metų ir kurie pripažįsta klubo įstatus.

Mus rasite

Galinio Pylimo g. 3, Klaipėda.
Klubo susitikimai vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį nuo 16 val. adresu Galinio Pylimo 3.

Norėdami susisiekti

Skambinkite telefonu: 86 16 71 876

Parašykite elektroniniu paštu: klubasatmena@gmail.com

Aplankykite mus puslapyje: http://klubasatmena.weebly.com

Sekite mus socialinio tinklo Facebook paskyroje: Klaipėdos krašto Alzheimerio ligos klubas „Atmena“