Informacija telefonu 8 (46) 41 00 27
Darbo laikas I-V 8:00-20:00
Title Image

Korupcijos prevencija

 

 

Praneškite apie korupciją

Klaipėdos psichikos sveikatos centras siekia, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų, todėl jeigu Jūs mūsų centre susidūrėte su galimai korupcinio pobūdžio veika, prašome apie tai pranešti pasitikėjimo telefonu (8 46) 41 00 31, elektroniniu paštu info@kpsc.lt arba įstaigos administracijai raštu. Asmuo, manantis, kad jam ar jo artimam žmogui teiktos nekokybiškos sveikatos priežiūros paslaugos, susidūręs su galimai korupcinio pobūdžio teisės pažeidimu, gali kreiptis į Centro administratorė Birutę Morkūnienę (Galinio Pylimo, 3, trečias aukštas, kabinetas Nr. 302).
BK 225 straipsnyje nustatyta, kad asmuo, kuris ima kyšį, „baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų“, atsižvelgiant į aplinkybes, o duodantis kyšį – „baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki septynerių metų“, taip pat atsižvelgiant į aplinkybes (BK 227 str.).

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai. Pranešti apie korupciją galima ir el. paštu korupcija@sam.lt

STT pasitikėjimo telefonas

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, arba el. paštu pranesk@stt.ltarba faksu (8 5) 266 3307, arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

 

 

Norėdami susipažinti su korupcijos prevencijos dokumentacija, spauskite žemiau esančia interaktyvią nuorodą. 

KORUPCIJOS PREVENCIJOS DOKUMENTACIJA

 

 

Atnaujinta 2022-01-14