Informacija telefonu 8 (46) 41 00 27
Darbo laikas I-V 8:00-20:00
Title Image

Medicinos psichologai

VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centro medicinos psichologai teikia kvalifikuotas psichodiagnostikos ir psichologinio konsultavimo paslaugas.

Klaipėdos psichikos sveikatos centre aptarnaujami gyventojai, prisirašę prie visų Klaipėdos miesto pirminių sveikatos priežiūros centrų, išskyrus UAB „Nefrida“, UAB „Baltic Medics“, UAB „InMediCa“ ir UAB „Mano šeimos gydytojas“ klientus. Šios įstaigos  pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikia savarankiškai.

Naudodami specifines diagnostines metodikas ir psichologinius testus, psichologai atlieka dėmesio, atminties, mąstymo, nuotaikos, asmenybės ypatumų, intelekto įvertinimus. Psichodiagnostinio įvertinimo poreikį paprastai nustato gydytojas psichiatras.

Medicinos psichologai teikia ir psichologinio konsultavimo paslaugą. Psichologinis konsultavimas – į problemą orientuotas kliento pokalbis su specialistu, siekiant išklausyti, suteikti emocinę paramą, padėti keisti savo elgesį, atrasti naujų sunkumų įveikos būdų. Pavyzdžiui, pagalba teikiama asmenims atsidūrusiems krizinėse situacijose, išgyvenantiems netektis, skyrybas, sunkumus darbe, kasdieniniame gyvenime, turintiems bendravimo sunkumų, besiskundžiantiems nuotaikos sutrikimais, ir pan.

Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama gydytojo psichiatro konsultacija.

Kreipiantis dėl psichologinės konsultacijos siuntimas iš šeimos gydytojo nebūtinas. Būtina išankstinė registracija. Registruojama telefonu ar atvykus į Psichikos sveikatos centro registratūrą.

Dėl registracijos kreiptis telefonu: 8 (46) 41 00 27.

Lankantis VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centre psichologo konsultacijoms, yra garantuojamas pateikiamos informacijos konfidencialumas.

Šiuo metu medicinos psichologo paslaugas suaugusiems teikia:

Medicinos psichologė Žana Blaževičienė 
Medicinos psichologė Ramunė Dedūrienė 
Medicinos psichologė Vaida Figorienė 
Medicinos psichologė Greta Šidlauskaitė 

Visą parą anoniminė psichologinė pagalba suaugusiems teikiama „Vilties linijos“ telefonu 116 123.
Daugiau informacijos www.viltieslinija.lt

Šiuo metu medicinos psichologo paslaugas vaikams teikia:
Medicinos psichologė Rasa Karalienė 

Visą parą anoniminė psichologinė pagalba suaugusiems teikiama „Vaikų linija“ telefonu 116 111.
Daugiau informacijos www.vaikulinija.lt